#3224 | 12-delige set visbestek zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in Hollands rondfilet. Nederland, Amsterdam / 's-Gravenhage, H.R.C. Helweg Sr. & H.R.C. Helweg Jr. (11x) / F. 't Hart & C.P. 't Hart (1x) , 1929 / 1930 / 1931 / 1932 / 1933, keurtekens: staande leeuw, Minerva, meestertekens, T, V, W, X, Y - lichte gebruikssporen. 488 gram, 925/1000. Afm. L 18 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt