#3233 | 2-delige set kandelaren zilver.

Kavel onverkocht
Pilastervormig op verhoogd basement. Beide iets afwijkend qua maat. Oostenrijk / Hongarije, 1867-1872. Het Oostenrijks-Hongaarse Rijk stond ook wel bekend als de Donaumonarchie en was een constitutionele monarchistische unie tussen de kronen van het keizerrijk Oostenrijk en koninklijk Hongarije in Centraal-Europa. De dubbelmonarchie, geleid door het huis Habsburg, bleef 51 jaar bestaan, tot ze op 31 oktober 1918 werd ontbonden na een militaire nederlaag op het Italiaans front van de Eerste Wereldoorlog. Keurtekens: 0900, Diana-hoofd, onduidelijk meesterteken, ZII - gebruikssporen en deukjes. 551 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm, B 11 cm, H 19,3 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt