#377 | (2) delig lot gelegenheidslepels zilver.

Kavel verkocht
Fraai gegoten modellen voorzien van gevlochten steel waarvan een met molen en ander voorzien van een tweespan. Nederland, Schoonhoven, J. Niekerk, 1992 & 1993, keurtekens: Staande leeuw, Minerva, meesterteken, H, j. inscriptie: Lepel 1: Daniël Patrick van Beek 8 februari 1993. Lepel 2: Michelle Manuela van Beek 2 mei 1994. 87 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt