#376 | Theepot (Chinees export) zilver.

Kavel onverkocht
Groot model en rijk gedecoreerd met bamboe in reliëf en gestileerd bamboe handvat en schenktuit.. China, Hong Kong, Wang Hing & Co., eind 19e / begin 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, inscriptie: EB, - gebruikssporen. 866 gram, 925/1000. Afm. L 24.5 cm, B 14.5 cm, H 18 cm. Geschatte opbrengst: € 1400 - € 2500.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt