#2361 | Lot van twee sterling zilveren ringen, Navajo en Aziatisch.

Kavel verkocht
Bestaande uit een verguld zilveren ring bezet met malachiet en veelkleurige emaille en een ring bezet met mozaïek-ingelegde rode en blauwe edelsteen. Ringmaat: 18,25 mm / 57,5 mm, vergulde ring is in maat verstelbaar. Gewicht: 14,7 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt