#1561 | Jan Sirks (Rotterdam 1885 - 1938 Zeist).

Kavel verkocht
Gezicht op de Leuvenhavenbrug in Rotterdam, gesigneerd in de marge (rechtonder), en geannoteerd, in potlood (linksonder), ets. En daarbij twee etsen: Jan Sirks, Molen Schiedam, gesigneerd (rechtsonder), en geannoteerd (linksonder), ets; Marius Janssen (1885-1957) , Gezicht op Molen bij Rotterdam, Gesigneerd rechtsonder, geannoteerd linksonder, ets. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt