#1562 | Een lot van (3) diverse werken.

Kavel verkocht
Waaronder: Hollandse School, Vier kippen en een haan, onduidelijk gesigneerd en geannoteerd, steendruk, 20e eeuw; en daarbij: Bouke Ylstra, Overvloed, gesigneerd, rechtsonder, genummer 70/ 80 linksonder, lithografie, 20e eeuw; Indonesische School, Marktscène, aquarel, 20e eeuw. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt