#519 | (6) Delige set diner lepels zilver.

Kavel onverkocht
Model : "Haags Lofje". Nederland, Voorschoten, Van Kempen & Zonen. 1902 / 1903, Keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, S, T. - Lichte gebruikssporen. 379,9 gram, 835/1000. Afm: L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 300.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt