#520 | (14) Delige set zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit 6 koffielepels, 6 gebaksvorkjes, taartschep en suikerlepel. Nederland, Zeist, M.J. Gerritsen b.v. 1982, Keurtekens: Leeuw, meesterteken, 999, minerva, X, 318 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 130 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt