#521 | (12) Delige set messen zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in 'Hollands puntfilet' met gevulde heften in originele etui. Nederland, Schoonhoven, H.Schriek & H. Looren de Jong, 1948, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, N, 777,4 gram, 835/1000. Afm: L 24,5cm / L 21,5cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt