#569 | (3) Delig lot doosjes zilver.

Kavel onverkocht
W.o. 2 lippenstift houders. 20e eeuw, Keurtekens: Diverse keuren - gebruikssporen. 103,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 85 - € 150.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt