#570 | Compact / Poederdoos zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met guilloche decoratie. Engeland, Birmingham, Crisford & Norris Ltd, 1941, Keurtekens: Leeuw, Anker, meesterteken, R - gebruikssporen en deukjes. 102,7 gram, 925/1000. Afm: H 0,8cm B 5,5cm D 7,5cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt