#884 | Prijsbeker zilver.

Kavel onverkocht
Wisselbeker voor ZVH voorzien van gravering van diverse namen met datering van 1927-1933. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, 20e eeuw, Keurtekens: Maan, kroon, meesterteken, 830, V importkeur - gebruikssporen. 184,2 gram, 835/1000. Afm: H 20,5cm B 13,5cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 160.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt