#885 | (2) Delig lot prijs bokalen zilver.

Kavel onverkocht
Gents Doubles Handicap' & 'Langkat Sport Vereeniging'. Engeland, Birmingham /Chester, 1913 / 1913, Keurtekens: Diverse keuren - gebruikssporen. 441,2 gram, 925/1000. Afm: H 15,5cm / H 14cm. Geschatte opbrengst: € 180 - € 400.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt