#625 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Hexagonaal model voorzien van gedreven florale versieringen en bloemenmand. Voorzien van vergulding aan binnenzijde. 20e eeuw, keurtekens: 800, Z onbekend meesterteken. 31 gram, 800/1000. Afm. L 5 cm, B 3.5 cm, H 2.3 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt