#626 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model voorzien van versiering in reliëf (meegegoten). Nederland, Haarlem, Th. & P. Moerkerk, 1928, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, S - lichte gebruikssporen. 33 gram, 835/1000. Afm. L 4,8 cm, B 6,9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt