#627 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde versieringen van o.a. een zeilboot. Nederland, Joure, J.H. van der Meulen, 1977, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, r - gebruikssporen. 32 gram, 835/1000. Afm. L 5,8 cm, B 4,5 cm, H 2,2 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt