#628 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde decoratie en leeg cartouche. Nederland, Joure, J.H. van der Meulen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken. 35 gram, 835/1000. Afm. L 5,7 cm, B 4,5 cm, H 2,2 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt