#180 | 10-delige set messenleggers zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd, rustend op poten in de vorm van Keltische knopen. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1858-1924, keurtekens: zwaardje, meesterteken - lichte gebruikssporen. 110 gram, 835/1000. Afm. L 6 cm, B 2,8 cm, H 2,3 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt