#181 | Presenteerschaal zilver.

Kavel onverkocht
Schuitvormig model met rocaille randversiering. USA, Providence Rhode Island, Gorham silver company, 20e eeuw, keurtekens: Gorham, sterling, jaarkeur - lichte gebruikssporen. 400 gram, 925/1000. Afm. L 32,3 cm, B 19,6 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt