#637 | Postzegeldoosje zilver.

Kavel verkocht
Dubbelzijdig model met totaal 6 postzegelvakken, voorzien van gegoten decoraties. Nederland , 1932, keurtekens: leeuw met sleutel, Minerva, X - gebruikssporen. 55 gram, 835/1000. Afm. L 7 cm, B 3,8 cm, H 1,2 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt