#638 | Snuisterijendoosje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gegoten en deels gegraveerde florale decoraties. 20e eeuw, keurtekens: ZI - gebruikssporen . 139 gram, 925/1000. Afm. L 9,3 cm, B 6,5 cm, H 3,1 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt