#639 | Tandenstokerdoosje zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model voorzien van meegegoten decoraties van o.a. putti. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800 - gebruikssporen. 46 gram, 800/1000. Afm. L 9,5 cm, B 3 cm, H 1,5 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt