#640 | Visitekaartjeshouder zilver.

Kavel verkocht
Met patroon van krokodillenhuid in reliëf. Italië, Firenze (Florence), nr. 684, 20e eeuw, keurtekens: land/meesterteken, 800 - gebruikssporen. 63 gram, 800/1000. Afm. L 8,8 cm, B 5,5 cm, H 1,3 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt