#641 | 2-delig lot lakstempels zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit een onedel en een zilveren exemplaar, beide voorzien van agaten handvatten. Frankrijk, 19e/20e eeuw, keurtekens: zwijnenkopje, onduidelijk meesterteken, inscriptie: RW, B.B. - gebruikssporen. 31 gram, 925/1000. Afm. H 6 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt