#622 | Lodereindoosje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven en gegraveerde decoraties. Nederland, 1845, keurtekens: leeuw, Minerva, onduidelijk meesterteken, L - gebruikssporen en deukjes. 18 gram, 835/1000. Afm. L 3,7 cm, B 3,2 cm, H 3,5 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt