#623 | Lodereindoosje zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van filigrain en opgesoldeerd hartvormig cartouche. Nederland, keurtekens: leeuw, Minerva, onduidelijk meesterteken, k - gebruikssporen. 59 gram, 835/1000. Afm. L 4,7 cm, B 4,1 cm, H 3,3 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt