#841 | 14 kt. Geelgouden collier en antieke medaillon hanger met zaadparel.

Kavel verkocht
Inclusief twee oude foto's. Keurtekens hanger: eikenblad, onleesbaar meesterteken, 585. Aantal kleine reparaties aan hanger en lichte gebruikssporen. L collier: 65,5 cm, LxB hanger: 6,3 x 2,9 cm. Gewicht: 24,8 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt