#842 | Lot van drie vintage zilveren broches waaronder een Zeeuwse knoop broche.

Kavel verkocht
Keurtekens: zwaard (Zeeuwse knoop en florale broche), Made in Israël, ST. 925, meesterteken (bladvormige broche met malachiet). Diverse afmetingen. Gewicht: 40 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt