#271 | Zilveren Melkkan

Kavel onverkocht
Op voet. Nederland (Arnhem / Schoonhoven / Amsterdam), Hendrik Willem van Riel, 1854-1880. Tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm, breedte 8 cm, hoogte 14 cm, 191 gram. Zilverkeuren: R2, leeuw 2 (835), zwaard, kantoorteken onleesbaar.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt