#272 | Zilveren Melkkan

Kavel onverkocht
Op drie pootjes (één van de pootjes is verbogen), balustervormig. Engeland (Birmingham), William Devenport, 1910. Gehalte 925, breedte 8 cm, hoogte 8 cm, 65 gram zilver. Zilverkeuren: W.D, anker, leeuw, l.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt