#282 | Zilveren Theeservies (5-delig)

Kavel onverkocht
Rand gedecoreerd met bloemmotief. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1919, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 50 cm, breedte 39 cm, hoogte 17 cm, 2839 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ('s-Gravenhage), jaarletter J.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt