#283 | Zilveren Theeservies (3-delig)

Kavel onverkocht
Parelrand, Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1961-h), Koninklijke van Kempen en Begeer, tweede gehalte zilver (835), breedte 24 cm, hoogte 15 cm, 905 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt