#57 | Zilveren klontjestang

Kavel onverkocht
Strakke vormgeving. 12,6 cm., 30,46 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), halve maan VK (van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1858/1924), Letter R (1876)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt