#58 | Zilveren klontjestang

Kavel onverkocht
De grijpers in de vorm van zeer gedetailleerde leeuwenpoten. Scheur in de platte bovenkant. Lengte 14 cm., 37,8 gram. Zilverkeuren zijn onbekend.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt