#63 | Zilveren natfruitlepel

Kavel verkocht
Puntfilet. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1928, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6 cm, lengte 20 cm, 64 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter S.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt