#64 | Zilveren natfruitlepel

Kavel onverkocht
Duits zilveren natfruitlepel. Rijkelijk bewerkt met een boerin in de bak en putti als steel. In de bak gekeurd met laat 16e eeuws keur van Duitsland. ;engte 17,6 cm, 45,66 gram. Zilverkeuren: 830 en staande leeuw in een schild.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt