#139 | Zilveren schaal

Kavel verkocht
Op vier pootjes. Engels (Sheffield), Hawksworth, Eyre & Co Ltd, 1905. Tweede gehalte zilver (835), afmeting 25 x 15 x 9 cm, 500 gram. Zilverkeuren: HE ld, kroon (sheffield), leeuw, jaarletter N.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt