#140 | Zilveren schaal

Kavel onverkocht
Nederland (Amsterdam), Lodewijk van Grasstek, 1858, tweede gehalte zilver (835), 29 x 23 x 2 cm, 583 gram. Zilverkeuren: LvG, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter Y.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt