#166 | Zilveren tafelstuk

Kavel verkocht
Groot tafelstuk, Pomander vorm, met 3-vaks verdeling. Mogelijk bedoeld voor gesuikerde amandelen en andere lekkernijen. Allen met een openklapbaar roostertje waardoor, met sluiten, de inhoud van de bakjes niet met elkaar vermengen. Versierd met Rozen, rocailles, en putti's. Hoogte 22,7 cm., 1228,1 gram. Zilverkeuren: ZII (835), 830S, CtM+ (Molenbeecker n.v., 's Gravenhage, 1953/h) en onbekend meesterteken.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt