#167 | Zilveren tafelstuk

Kavel verkocht
Met opengezaagde bloem- en bladmotieven. Enkele plekken gelast geweest. Geen missende stukken. 13 x 42,3 x 23,6 cm., 962,2 gram. Zilverkeuren: Holland, halve maan VK (= van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1868/1924) en lopende leeuw (835).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt