#169 | Zilveren tazza

Kavel onverkocht
Met opengezaagde rand. Deuk in de rand van de voet en de spijlen zullen weer in model gebracht moeten worden. Afmetingen 4,8 x 10 cm 60,49 gram. Engels gekeurd: GU (= George Unite), anker (Birmingham), Lopende leeuw (tweede gehalte), jaarletter M (=1911-1912)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt