#170 | Zilveren tazza

Kavel verkocht
Geklopt zilver op sierlijke voet. Tweede gehalte zilver (835), Hoogte 11 cm., 214 Gram. Zilverkeuren: G&Sco Ltd. (Gold & Silversmith company, 112 regent street, London), lopende leeuw (835), luipaardhoofd (London), jaarletter E (=1920/1921).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt