#277 | Zilveren dienblad

Kavel verkocht
Parelrand en opengewerkt. Nederland, Fa. Hoogteiling & Presburg (Haarlem), 1929, tweede gehalte zilver (835), afmeting 24 x 17 x 2 cm, 256 gram. Zilverkeuren: H+P, leeuw 2, jaarletter T.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt