#278 | Zilveren koffiekan

Kavel onverkocht
19e eeuws, Nederlands met blad versieringen en een bloemknop. Enkele holle delen in het handvat zijn ingedeukt maar de buik is volledig intact. Hoogte ca. 24 cm., 658,4 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, G&G hamer (= Grebe, jr., Jan George & Glazener, Leendert, Rotterdam, 1863/?)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt