#281 | Duits zilveren koffieservies

Kavel onverkocht
Naar oud Fries model. Eind 19e/begin 20e eeuw. Versierd met rocailles en bloemen. De pot is versierd met een baardman en een putti met 17e eeuwse dolfijn. Setje is nog in een zeer goede staat. Vermoedelijk E.L. Vietor. Zilverkeuren: halve maan en kroon, 800 en staande leeuw. Totaalgewicht 1024,36

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt