#282 | Zilveren melkkan

Kavel onverkocht
Op voet, bewerkt met rocaillemotief. Nederland, Wed. Elise Henry de (Smit, Grietje) Haas, (Amsterdam), 1842-1854, eerste gehalte zilver (925), 11,1 cm x 12 x 8 cm, 233,41 gram. Zilverkeuren: Minervakopje A (Amsterdam), WDH, G. Verschuur, staande leeuw 1 (925), jaarletter N (1847).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt