#2083 | (2) Rammelaren zilver.

Kavel verkocht
Waarvan 1 verzilverd met ebbenhouten handvat, de ander zilver met 5 bellen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 46 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt