#2084 | Geboortebeker zilver.

Kavel verkocht
Strak model met omgeslagen rand. Nederland, 1891, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, G - Jeanette. H 6,8cm, 73,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt