#2085 | Geboortebeker zilver.

Kavel verkocht
Strak model met omgeslagen rand voorzien van Jugendstil gegraveerde initialen. Nederland, Zeist, J. A. A. Gerritsen, 1918, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, I - GJ, 8-5-19. H 6,8cm, 57 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt